KONTAKTAI

V.Kudirkos g. 33, LT-71124 Šakiai
Raštinės tel. (8 345) 60176
gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

PAMOKŲ LAIKAS

1.8:00-8:45
2.8:50-9:35
3.9:45-10:30
4.10:45-11:30
5.11:55-12:40
6.12:50-13:35
7.13:45-14:30
8.14:35-15:20

NAUDINGOS NUORODOS

1a klasė    auklėtoja Raimonda Navickienė
  1. Bacevičius Mantas
  2. Bacevičiūtė Gabija
  3. Bacevičiūtė Šarūnė
  4. Bataitis Ignas
  5. Butkus Arminas
  6. Frančiakas Vilius
  7. Gaižauskaitė Rasa
  8. Jokūbaitis Emilis
  9. Jokūbaitytė Monika
  10. Jucaitytė Meda
  11. Juodaitytė Dainida
  12. Macijauskas Vytautas
  13. Mileris Gintaras
  14. Mockaitytė Lauryna
  15. Morozaitė Ugnė
  16. Palubinskaitė Agnė
  17. Palubinskaitė Ligita
  18. Povilaitytė Aurėja
  19. Rimkevičius Arnas
  20. Staugaitytė Danielė
  21. Steputaitytė Gedvilė
  22. Šakėnaitė Smiltė
  23. Šakėnas Rokas
  24. Šimkūnas Povilas
  25. Šiuikaitė Beata Beatričė
  26. Valaitytė Domantė
  27. Valatkaitytė Aivija
  28. Žemaitytė Svajūnė
1 b klasė    auklėtoja Vita Valuntienė
  1. Bilinskas Lukas
  2. Diržiūtė Aistė
  3. Duknevičiūtė Deimantė
  4. Jurkšaitytė Saulė
  5. Juška Tautvydas
  6. Kanapeckas Erikas
  7. Kymantaitė Augustė
  8. Mockaitis Karolis
  9. Peleckytė Miglė
  10. Petraitytė Atėnė
  11. Počepavičiūtė Raminta
  12. Povilaitis Rytis
  13. Preisas Adolfas
  14. Račiukaitis Dovydas
  15. Skakauskaitė Miglė
  16. Smirnovaitė Ieva
  17. Šimkonis Nojus
  18. Širvaitis Deividas
  19. Šnipas Arnas
  20. Šulskis Eligijus
  21. Šuopytė Gabija
  22. Šurilaitė Paulina
  23. Venskūnaitė Emilija
  24. Viržaitytė Gabija
  25. Žievys Titas
1c klasė    auklėtojas Edvardas Grigošaitis
  1. Augustaitytė Eva
  2. Bosaitis Karolis
  3. Gudaitis Deividas
  4. Gudaitytė Justė
  5. Jokūbaitytė Ernesta
  6. Jokūbaitytė Remigija
  7. Mačiulaitis Eimantas
  8. Mačiulaitytė Kamilė
  9. Maksvytytė Ieva
  10. Maksvytytė Rugilė
  11. Matulaitis Vilius
  12. Naujokaitė Agnė
  13. Pašiūnas Povilas
  14. Pažereckaitė Evelina
  15. Petraitytė Milda
  16. Rimas Rokas
  17. Rudaitis Donatas
  18. Sendžikaitė Paula
  19. Slibinskaitė Meida
  20. Snudaitytė Raminta
  21. Stravinskaitė Raminta
  22. Švelnys Gintaras
  23. Švelnys Laurynas
  24. Tonaitytė Enrika
  25. Valuckas Eimantas
1d klasė    auklėtoja Asta Ulinskienė
  1. Aleknavičiūtė Ema
  2. Andrijauskaitė Emilija
  3. Antanaitytė Valdonė
  4. Butkutė Agneta
  5. Chlestovaitė Martyna
  6. Dražba Tomas
  7. Duoba Nojus
  8. Gustas Ramūnas
  9. Liudžius Kristupas
  10. Macijauskaitė Liveta
  11. Merkeliūnas Povilas
  12. Palubinskaitė Ugnė
  13. Palubinskaitė Viltė
  14. Pečiulytė Armanda
  15. Sederevičius Augustas
  16. Staugaitytė Miglė
  17. Stiklius Saidas
  18. Sutkaitis Eimantas
  19. Sutkaitytė Kamilė
  20. Šedbaraitė Gabrielė
  21. Šnipaitė Justė
  22. Tarutytė Sandra
  23. Urbonaitė Deimantė Emerita
  24. Valiukonis Matas
  25. Vizgirdaitė Šarūnė
  26. Žukaitis Povilas
2a klasė    auklėtoja Rasa Bublaitienė
  1. Aleknavičius Dominykas
  2. Antanaitis Mantvydas
  3. Bagdanavičiūtė Arijana
  4. Baltrušaitis Vakaris
  5. Banzinaitė Aušrinė
  6. Daniūnaitė Ugnė
  7. Endziulytė Miglė
  8. Grinevičiūtė Rasa
  9. Kapilovas Tomas
  10.  Karalius Skirmantas
  11.  Mačiulaitytė Eglė
  12.  Maksvytytė Justa
  13.  Mickevičiūtė Aušra
  14.  Palubinskas Aldas
  15.  Paškevičius Erikas
  16.  Plančiūnas Domas
  17.  Plečkaitis Kipras
  18.  Rudzevičiūtė Paulina
  19.  Rutkauskas Lukas
  20.  Sprindžiūnaitė Raminta
  21.  Stanaitytė Ugnė Agnė
  22.  Stonkus Adomas
  23.  Rankauskas Vilius
  24.  Undraitis Karolis
  25.  Užupytė Miglė
  26.  Vaičiūnas Šarūnas
  27.  Vensas Adomas
  28.  Venskaitis Žygimantas
  29.  Vinčaitė Agnė
  30.  Vitkauskaitė Gerda
  31.  Zibartaitė Jūratė
  32.  Žebrauskas Gytis
2b klasė    auklėtojas Algimantas Vorevičius
  1. Antanaitytė Adelė
  2. Arlauskaitė Diana
  3. Balčius Kristijonas
  4. Baranauskas Ridas
  5. Bastys Robertas
  6. Bastytė Karolina
  7. Beniušytė Goda
  8. Birgiolaitė Gabrielė
  9. Ditkutė Miglė
  10.  Dubickas Povilas
  11.  Izokaitis Martynas
  12.  Janulaitytė Rugilė
  13.  Keblaitis Augustas
  14.  Keselytė Vytautė
  15.  Kleinas Eivydas
  16.  Kromalcas Rokas
  17.  Lažauninkaitė Jardana
  18.  Liubinaitė Raminta
  19.  Liutvinaitė Evelina
  20.  Makūnaitė Rita
  21.  Makūnaitė Urtė
  22.  Martinaitis Martynas
  23.  Pocevičius Rokas
  24.  Pranaitytė Greta
  25.  Puišys Robertas
  26.  Puišytė Greta
  27.  Stankevičiūtė Samanta
  28.  Stratkauskaitė Austėja
  29.  Šuopytė Emilija
  30.  Vensaitė Samanta
  31.  Zarėnas Nedas
  32.  Žemaitytė Mintarė
2c  klasė    auklėtoja Remigija Kučiauskienė
  1. Aštrauskaitė Gabija
  2. Balčiūnaitė Aistė
  3. Bandzaitė Kornelija
  4. Bybartaitė Karolina
  5. Butkus Ernestas
  6. Dobilaitė Eglė
  7. Drevininkaitis Matas
  8. Duknevičiūtė Eimantė
  9. Dumčius Jūris
  10. Haase Hermann
  11. Januškevičiūtė Gedvilė
  12. Jasulaitytė Evelina
  13. Krapavickas Martynas
  14. Kriščiūnas Lukas
  15. Lekavičiūtė Rugilė
  16. Lenktaitytė Miglė
  17. Macijauskaitė Ligita
  18. Mankutė Vaida
  19. Matusaitė Gabija
  20. Mozūraitis Tadas
  21. Pilypaitis Nojus
  22. Skatikaitė Deimantė
  23. Skužinskaitė Inga
  24. Sniečkutė Simona
  25. Spangelevičiūtė Ugnė
  26. Sutkus Nedas
  27. Špinderaitytė Ugnė
  28. Švelnytė Deimantė
  29. Unguvaitytė Miglė
  30. Vaitiekaitytė Marija
  31. Žaliaduonytė Kotryna
 3a klasė    auklėtoja Inga Račiukaitienė
  1. Ambrazevičiūtė Auksė
  2. Aštrauskaitė Rita
  3. Bacevičius Arnas
  4. Bakšytė Kamilė
  5. Bendžiūtė Paulina
  6. Bugys Darius
  7. Duoba Povilas
  8. Dumčiutė Saulė
  9. Jakštytė Monika
  10. Kaminskaitė Viltė
  11. Kažemėkaitis Justas
  12. Kereišiūtė Agnė
  13. Kymantas Paulius
  14. Kriščiokaitytė Milda
  15. Mačiulskaitė Miglė
  16. Matulaitytė Miglė
  17. Pakarklis Nojus
  18. Palubinskas Valdas
  19. Plioplytė Miglė
  20. Pranskaitytė Gabija
  21. Puidokaitė Radvilė
  22. Remeikaitė Justė
  23. Rudaitytė Iveta
  24. Sabaliauskaitė Laura
  25. Sember Monika
  26. Suslovaitė Gabrielė
  27. Užupis Povilas
  28. Žemaitaitis Žygimantas
  29. Žemaitytė Salvija
  30. Klimašauskas Aronas
 3b klasė    auklėtoja Birutė Bendoraitienė
  1. Abrutis Robertas
  2. Adomaitis Mykolas
  3. Antanaitis Mindaugas
  4. Bacevičiūtė Modesta
  5. Balčiūnas Liudas
  6. Bendžiūnas Paulius
  7. Buteikis Simonas
  8. Čereškevičiūtė Simona
  9. Drebulytė Karolina
  10. Endzelytė Goda
  11. Gylytė Raslita
  12. Gudiškytė Justė
  13. Jokūbauskaitė Aistė
  14. Juškaitė Gabija
  15. Kalinauskas Eimantas
  16. Kardauskas Andriejus
  17. Kazarijan Rugilė
  18. Majauskaitė Raminta
  19. Martynaitytė Neda
  20. Miliūnaitė Viltė
  21. Morkevičiūtė Evelina
  22. Nauburaitis Marius
  23. Naujokaitis Nojus
  24. Pakalkaitė Gintarė
  25. Petkūnas Edvinas
  26. Stankūnas Matas
  27. Subačiūtė Smiltė
  28. Undraitis Dominykas
  29. Valaitis Erikas
  30. Valiukonytė Goda
  31. Vilčinskaitė Jorūnė
 3c klasė    auklėtoja Laima Aštrauskienė
  1. Ambrukaitytė Mantilė
  2. Čereškevičius Martynas
  3. Dovydaitytė Milda
  4. Gailiūtė Aistė
  5. Ilgūnaitis Arnas
  6. Išganaitytė Augustė
  7. Jazukevičius Vytautas
  8. Kasparaitytė Miglė
  9. Kazlauskas Arvydas
  10. Keselytė Erika
  11. Kirvelaitytė Emilija
  12. Kudirkaitė Dovilė
  13. Levišauskaitė Austėja
  14. Marčiulionis Arnas
  15. Martišauskaitė Evelina
  16. Naujokaitė Dominyka
  17. Paškauskaitė Rugilė
  18. Pažereckaitė Auksė
  19. Pranskaitytė Gabija
  20. Rasimas Veinartas
  21. Remeza Tomas
  22. Rūsteikaitė Vakarė
  23. Stanaitytė Samanta
  24. Sukackas Benas
  25. Šimkutė Rūta
  26. Šnipaitė Milda
  27. Valuckas Kostas  
  28. Zavistauskas Vilius
  29. Žemaitytė Eglė
  30. Žukauskas Karolis
 3 d klasė    auklėtoja Jurgita Bataitienė
  1. Adomaitytė Gina
  2. Andrijūnas Laurynas
  3. Bitinaitis Tomas
  4. Bliūdžiūtė Gabrielė
  5. Būdininkaitė Karolina
  6. Dumbliauskas Nojus
  7. Gerdžiūnaitė Eglė
  8. Gustas Aurimas
  9. Jokūbaitis Aurimas
  10. Juška Edvinas
  11. Kajokas Aivaras
  12. Knezevičius Paulius
  13. Levendauskas Gustas
  14. Mačytė Kamilė
  15. Martišius Arnas
  16. Masteikaitė Milena
  17. Matijošaitis Rimantas
  18. Matusevičius Augustinas
  19. Naujokaitis Paulius
  20. Petravičiūtė Vaiva
  21. Ragelis Lukas
  22. Rimkus Žilvinas
  23. Sadlauskaitė Roberta
  24. Sruoginytė Brigita
  25. Stankevičius Gytis
  26. Stravinskas Rimantas
  27. Vaičiūnas Matas
  28. Valaitytė Aiva
  29. Valuckas Matas
  30. Visockis Vilmantas
 4a klasė    auklėtoja Aidutė Žemaitienė
  1. Bakaitė Julita
  2. Bunikytė Viktorija
  3. Eidikytė Evelina
  4. Grybinaitė Gabrielė
  5. Gudaitytė Monika
  6. Gurevičiūtė Justė
  7. Jankauskas Dominykas
  8. Karaliūtė Austėja
  9. Karušis Martynas
  10. Kazlauskaitė Klaudija
  11. Kriščiūnaitė Gerda
  12. Kudirkaitė Evelina
  13. Langaitė Guoda
  14. Lenktaitytė Emilija
  15. Mačiulaitis Lukas
  16. Matulaitytė Miglė
  17. Milkeris Edvinas
  18. Petravičiūtė Raminta
  19. Poškaitė Gabija
  20. Povilaitytė Milena
  21. Puišytė Auksė
  22. Romikaitis Erikas
  23. Rudzevičiūtė Karolina
  24. Simonavičius Karolis
  25. Skakauskaitė Kamilė
  26. Špinderaitis Šarūnas
  27. Šuopys Jaunius
  28. Toliušytė Agnė
  29. Užupytė Agnė
  30. Zokaitė Gabija
  31. Žukauskaitė Gustė
 4b klasė    auklėtoja Audronė Vorevičienė
  1. Bagdanavičiūtė Ieva
  2. Bankauskaitė Ieva
  3. Bikmanaitė Karolina
  4. Blockis Justas
  5. Burdulytė Emilija
  6. Chokas Elvinas
  7. Čepaitytė Augustė
  8. Delnevičiūtė Paulina
  9. Gaižauskaitė Kristina
  10. Inkrataitė Paulina
  11. Kuklieriūtė Austėja
  12. Macerenka Vaidotas
  13. Martinkevičiūtė Inga
  14. Mikulionis Vytenis
  15. Mykolaitis Povilas
  16. Mykolaitytė Agnė
  17. Murauskas Dovydas
  18. Paseckaitė Saulė
  19. Ramanauskaitė Agnė
  20. Razmickaitė Gabrielė
  21. Sniečkus Linas
  22. Stanaitytė Giedrė
  23. Šipailaitė Gabrielė
  24. Šiuikaitė Gabija
  25. Šulskis Alanas
  26. Tvarijonas Dovydas
  27. Ūsas Augustas
  28. Venciūtė Kamilė
  29. Vensaitė Emilija
  30. Virbauskaitė Viltė
 4c klasė    auklėtojas  Darius Jakavičius
  1. Adomaitis Liudas
  2. Adomaitis Tomas
  3. Antanaitis Julius
  4. Astrauskaitė Miglė
  5. Bartkutė Silvija
  6. Bastytė Aistė
  7. Bernotavičiūtė Karolina
  8. Bybartaitė Kamilė
  9. Dabašinskaitė Ema
  10. Dailidaitė Lina
  11. Dovydaitis Jokūbas
  12. Dunaitytė Algimantė
  13. Ignatavičius Tomas
  14. Jocevičiūtė Agnė
  15. Jurkšaitis Vilius
  16. Juškaitė Ugnė
  17. Kazlauskaitė Simona
  18. Klimanskaitė Brigita
  19. Kriščiūnaitė Karolina
  20. Paškevičius Edvinas
  21. Puidokas Erikas
  22. Sakalauskaitė Ieva
  23. Samajauskaitė Ugnė
  24. Skeirytė Kamilė
  25. Stankevičiūtė Kotryna
  26. Sutkutė Neringa
  27. Sutkutė Sandra
  28. Širvaitis Linas
  29. Šuopys Rytis
  30. Švedas Augustas
  31. Urbanavičiūtė Inga
  32. Venslovaitis Gediminas
 4 d klasė    auklėtoja Asta Urbaitienė
  1. Arštikaitytė Erika
  2. Augustaitytė Diana
  3. Barauskas Arnas
  4. Bartkus Erikas
  5. Bendikas Lukas
  6. Dailidaitė Augustė
  7. Daubaris Rolandas
  8. Duknevičius Deividas
  9. Duoba Povilas
  10. Ernst Edvinas
  11. Gylys Mantas
  12. Grudzinskaitė Auksė
  13. Gudaitis Evaldas
  14. Jelisiejevaitė Samanta
  15. Kurielaitytė Gabrielė
  16. Leškevičius Domantas
  17. Levendauskas Lukas
  18. Maksvytis Ernestas
  19. Martišius Mykolas
  20. Masaitytė Rūta
  21. Merkeliūnaitė Paulina
  22. Merkevičius Modestas
  23. Mykolaitis Titas
  24. Naujokaitytė Austėja
  25. Orentas Paulius
  26. Simokaitis Mindaugas
  27. Stravinskaitė Karolina
  28. Stravinskaitė Skirmantė
  29. Sutkutė Gabrielė
  30. Škilytė Ieva
  31. Vyšniauskaitė Laurita
PAGRINDINIS
© 2016 - 2019. Šakių “Žiburio” gimanazija. Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.
Kūrė: Justas Dėnas